Simpatijų-Antipatijų srities smegenyse turėjimas individą padaro ekstravertu. Simpatijų-antipatijų procesas būdingas Nortono, Bronsono ir Platono tipams. Simpatijos-antipatijos yra neprotinis kairiojo pusrutulio vaizduotės procesas, kuris vyksta apatinėje momens skiltelėje:
Ekstravertas yra planingai sąmoningai bendraujantis žmogus pasižymintis didelių ir stipriu planingu bendravimu. Simpatijos-Antipatijos pirmiausia atsirado pas Nortono tipą ir buvo perduotos evoliucijos eigoje Bronsono ir Platono tipams.
Turintys šia savybę tipai yra su įgimtu tobulu bendravimu. Simpatijos-Antipatijos yra valdomas ir labai sąmoningas procesas. Žmogus turintis šią savybę sąmoningai valdo bendravimą ir sąmoningai paskirsto simpatijas-antipatijas. Simpatijų-Antipatijų kokybė visiems tipams yra vienoda. Nėra svarbu ar emocionaliai žmogus yra labai mylimas ar suvokiamas neutraliai teigiamai simpatija bus vienoda. Nesvarbu ar žmogus yra labai nekenčiamas ar mažai nekenčiamas antipatija bus skiriama vienodos kokybės. Žmogus Simpatijas-Antipatijas paskirsto visiems žmonėms savo sutinkamų asmenų rate per pusę – 50% simpatijų, 50% antipatijų.
Simpatijos-Antipatijos nėra naudojamos gyvuliams ar daiktams suvokti. Turintis šia savybę žmogus su ja suvokia tik žmones. Simpatijos-Antipatijos yra išreiškiamos veido viršutinių skruostų raumenyse.
Bronsono tipas
Bronsono tipas specialiai gali būti išskiriamas, nes šis tipas turi dešinėje kaktos srityje simpatijų-antipatijų asmenybės elementą. Tai reiškia, kad simpatijos-antipatijos yra dalis Bronsono tipo asmenybės valdymo ir todėl šis tipas turi ypatingai aukštą bendravimą ir santykių suvokimą. Visuomenėje kur dominuoja Bronsono tipas be Bronsono ir Darvino egzistuoja tik Nortono tipas, Ramzio tipas ir Platonas depresyvusis, kiti tipai neišgyvena. Taip yra, todėl, kad Bronsono tipas ypatingai gerai jaučia tipų santykius ir tipus, su kuriais šis tipas turi vidutinius tarptipinius santykius, ignoruoja ar net daro psichologinį ar net smurtinį spaudimą. Kita vertus visuomenėse ir kolektyvuose, kuriose Bronsono tipas neturi daugumos, šis tipas prisitaiko prie kitų tipų ir atitinkamai adaptuoja savo elgseną.
Nortono ir Platono tipai
Nortono ir platono tipai turi standartinį ekstravertiškumą, bet bendra prasme visų tipų turinčių simpatijų-antipatijų procesą bendravimas yra labai kokybiškas, tik skirtingai nei Bronsono tipas Nortono ir Platono tipai turi mažesnį tipų santykių suvokimą.
Ekstravertų bendravimas
Asmuo turintis Simpatijas-antipatijas esant sveikai asmenybei turi labai kokybišką bendravimą. Tipai turintys Simpatijas-Antipatijas negali būti užsidarę ir save izoliuoti nuo visuomenės, užsidarę ekstravertai automatiškai tampa psichiškai sutrikę (prasideda depresija).